Yeni Evinize Hoşgeldiniz

“Her çocuk farklı bir dünyadır” felsefesi ile çalışıyorum. Bu süreçte çocuklarımızın doğal, rahat ve doğa iç içe bir yaşam alanı yapmak istedim. Amacım çocuklarımızın geleceklerinin olumsuzluklardan etkilenmemesi için Kreş Kreş ve Anaokulu kurucusuyum. 3 çocuk annesiyim bu yüzden bir anne çocuğu için neyi ne zaman nasıl düşünür, titizdir çok iyi biliyorum. Çocuklarımızı sevgi ile büyütüyor ve yaşama daha iyi bağlıyorum.

Kreş Kurucusu ve Y.K. Başkanı

Ebeveynler Bizi Tercih Ediyor

Neden Kreş?

3

Eğitimde Kaçıncı Yıl

7

Uzman Öğretmen

234

Mutlu Çocuklar

1653

Aktivite

Misyonumuz

Yavrularımız için doğa ile iç içe uzman eğitim modeli sayesinde ebeveynlerin ve yavrularının eğitimlerine en iyi şekilde ortak olmak, rekabetçi konumumuzu güçlendirmek için tüm maaliyetleri araştırıp asıl olanın eğitim gayesinde çalışmak.

Kreş Kreş ve Anaokulu Samsun'un doğa ile iç içe ilk okul öncesi kurumlarından biri olmanın gururu ile okul öncesi eğitimine aynı başarı, özveri ve azim ile eğitim hayatına devam etmektedir.

Vizyon

Eğitim alanında daima büyüme Türkiye'de çocuk eğitiminde yön gösterme, ebevenylerin devamlı gelişmelerinin yanı sıra uzun vadede vazgeçilmez olmanın yanı sıra her ebeveynin önermesi.

Kreş Kreş ve Anaokulu çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programları bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren yaratıcılığı ile destekleyen eğitim anlayışı ve aile katılımına olan desteği ile ulusal ve uluslar arası bilinen, tercih edilen kurum olmaktır.

Hedefler ve Amaçlar

*Çocuklara kendi etkinliklerini seçebildikleri ortamlar hazırlayarak, onların, plan oluşturma, izleme, uygulama, tamamlama ve yorum yaparak kendilerini ifade etme ve özdisiplin yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyan,
*Çocukların bilgi edinmede oyun, gözlem ve duygularını kullanarak hem kendilerini ve birbirlerini tanımaya, hem de dünyanın nasıl işlediğini anlamaya çalışmalarını teşvik eden,
*Çocuğun öğrenmede etkin, seçici ve karar verici, öğretmenin ise daha pasif, teşvik edici bir okul olmaktır.

Okulumuz Hakkında

300 m2 çim zeminli ferah bahçesi ile çocukların fiziksel gelişimlerini desteklemek amacıyla yapılan oyun parkları, kum havuzları ve alternatif spor dallarını içinde bulunduran, şehrin kirli havasından, gürültüsünden uzak doğa ile iç içe muazzam bir konuma sahiptir.

Okulumuz 450 m2 , 3 katlı müstakil bir villadır. İçerisinde mutfağı , yemekhanesi , velilerimiz için özel bekleme salonu, çocuklarımızın yaz aylarında yemeklerini daha cıvıl cıvıl bir ortamda yemeleri için özel yaz balkonu ve rahat bir uyku uyumaları için 2 adet uyku odamız bulunmaktadır. Odaları oldukça geniş , ferah ve konumu itibariyle bol güneş alan bir yapıya sahip olup , her katta tuvalet ve çocuklarımız için özel banyolar bulunmaktadır.

Güvelik adına en küçük detayı düşünen okulumuzda her odanın balkonundan kaçış olmak üzere 2 cepheden 2 ayrı yangın merdivenleri bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat kayıt yapan kapalı devre 16 adet güvenlik kamerası mevcut olup okulda hiçbir kör alan bulunmamaktadır. Okulumuzda velilerimiz için ayrılan bekleme salonunda çocuklarımızın günlük kayıtlarını yada geçmiş kayıtlarını izlemeleri için dev ekran izleme monitörü bulunmaktadır.

Okulumuzda sabah kahvaltısı , öğle yemeği , ikindi kahvaltısı ve akşam yemeği mevcuttur. Doğallığı göz önünde bulunduran okulumuz da organik olmayan hiçbir ürün asla bulunmamaktadır. Aylık yemek programına göre günlük taze balık bulunmaktadır. Yumurta , süt ve süt ürünleri yakın köyden gelmektedir. Yoğurdumuz okulumuzun aşçısı tarafından mayalanır, hazır adı altında hiçbir besin maddesi okulumuzda bulunmamaktadır. Yemeklerimizde saf sızma zeytinyağı kullanılmaktadır.

Okul öncesi eğitimi 1. Planda tutan okulumuzda , her yaş gruplarına ait ayrı etkinlikvve eğitim programları, özel el becerileri , fen ve doğa etkinlikleri ,santranç, resim , bale, müzik, Türkçe dil eğitimi, özel drama dersleri, tam zamanlı İngilizce eğitimi sosyal aktiviteler mevcuttur.

“Her çocuk farklı bir dünyadır” düşüncesini destekleyen okulumuz ; çocukların bireysel becerilerine ve ilgi alanlarına, bireysel öğrenme hızına ve karakter özelliklerine uygun bir pedagojiyi tanımlayan montessori eğitimine önem vermektedir. Bu eğitime uygun gerekli meteryaller ve eğitici oyuncaklara sahiptir.

Çocukların psikolojik açıdan sağlıklı gelişimlerini takip eden , aile eğitimi çalışmalarının planlanması ve uygulamasını yürüten bir psikoloğumuz bulunmaktadır.

Çocuklarımızın geleceği okul öncesinden geçmektedir. Onların bu yaşamlarındakı yolculuklarında yanlarında olmak istiyoruz ve okulumuzu mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz…

Anne Sevgisi İle

Çocuklarımızı anne sevgisi ile büyütüyor, gelişimlerini bu gözetimle izliyor, çocuklarımız mutlu olduğunda mutlu oluyoruz.

Profesyonel Eğitmenler

Çocuklarımız katılmış olduğu etkinliklerde uzmanlar tarafından gözetlenir, çocuğunuz ile ilgili psikolojik durumları dahi tarafınıza raporlanır.

Sözleşme Şartları

Sizleri gereksiz evrak ve sözleşme standartlarına maruz bırakmadan bu süreci en minimuma indirerek objektif bir biçimde bilgilendiriyoruz.

Öğretmen

İstemiş olduğunuz eğitmeni kendiniz belirleyebiliyor ve ilerleyen süreçte değişiklik yapabiliyorsunuz.

2018-2019 Sezonu için çocuğunun yerini ayırt.

Doğa ile iç içe doğal beslenen çocuklarımız eğitimde öncü Kreş Kreşine şimdi kayıt ol.

İletişime Geç!

Or Call 0850 304 49 90